روابط بین فردی

مسیر درست

مسیر درست

کلنیک روانشناسی مسیر درست در منطقه غرب تهران خیابان سازمان آب خدمات روانشناسی به همه افراد با نیازهای مختلف ارایه می دهد.

چرا باید از روانشناس و خدمات روانشاسی استفاده کنیم.

گاهی اوقات تصمیم گرفتن برای کمک گرفتن ممکن است دشوار باشد. ممکن است با مراجعه به روانشناس راحت نباشید یا نگران پرداخت هزینه آن باشید. یا ممکن است در مورد رویارویی با مشکلاتی که مدتی به آن پایبند بوده اید، احتیاط کنید.

اما دلایلی در ذهن شما می تواند وجود داشته باشد که بخواهید کمک یگیرید.

اگر احساس می‌کنید زندگی‌تان به یک روال تبدیل شده است یا به نظر می‌رسد دیگر هدفی ندارید، ممکن است مفید باشد که با کسی در مورد آن صحبت کنید.

زمانی که دیگر از فعالیت‌هایی که قبلاً از آن لذت می‌بردید لذت نمی‌برید یا برای خودانگیختگی مشکل دارید.

اگر در تطبیق با یک تغییر بزرگ زندگی مشکل دارید، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا برنامه‌ای برای بازگشت به مسیر درست داشته یاشید.

تجربه آسیب‌هایی مانند تصادف، سوء استفاده جسمی یا جنسی یا بی‌توجهی می‌تواند باعث مشکلات عمده سلامتی، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی شود.  ما اینجا هستیم تا به شما گوش فرا دهیم و به شما کمک کنیم تا مشکلات خود را به شیوه ای سازنده و سالم حل کنید.

استرس

استرس بخشی از زندگی است، اما دوره های طولانی استرس می تواند منجر به اثرات منفی سلامت جسمی مانند ضعف سیستم ایمنی شود.

کسی که دائماً استرس دارد می‌تواند از سردردهای مداوم، مشکلات گوارشی و حتی درد عضلانی رنج ببرد.

“بدن ما معمولاً اولین چیزی است که به ما می گوید چیزی اشتباه است و ما باید سرعت خود را کاهش دهیم تا سطح استرس خود را کاهش دهیم.

اضطراب اغلب در نتیجه یک رویداد پرتنش یا استرس زا تجربه می شود و با گذشت زمان برطرف می شود. اما اگر مداومت داشته یاشد باید آن را جدی بگیرید.

First Psychological Appointment: Here's What to Expect | Psych Central

درمان می تواند به بهبود علائم بسیاری از شرایط سلامت روان کمک کند.

انجمن روانشناسی آمریکا به شما پیشنهاد می کند زمانی را برای مراجعه به درمانگر در نظر بگیرید، زمانی که چیزی باعث ناراحتی و تداخل در بخشی از زندگی شما شده است.

محمد خرسندی عضو انجمن روانشناسی آمریکا

دکتر محمد خرسندی در مرکز روانشناسی مسیر درست در کنار شماست که با گوش دادن به مشکلات شما بهترین راهکار را یه شما ارایه دهد.

مسیر درست یک مرکز خدمات روانشناسی است که با کادری مجرب در غرب تهران تاسیس شده است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *