برون گرا- حسی - احساسی- ملاحظه کننده

برونگرا حسی احساسی ملاحظه کننده

برونگرا حسی احساسی ملاحظه کننده
برونگرا حسی احساسی ملاحظه کننده

برونگرا حسی احساسی ملاحظه کننده شخصیتی است که می خواهد در سرگرمی و هیجان غرق شود . او به دنبال هیجان و ماجراجویی است . او فردی واقع گرا و انطباق پذیر است. آنها شوخ طبع و عاشق مهمانی هستند .

با اینکه آنها عاشق سرگرمی هستند و از مورد توجه بودن، بدشان نمی‌آید ولی بیشتر به زندگی کردن در زمان حال و عملی کردن احساساتشان در لحظه علاقمند هستند .

این افراد کارآمد ، تجربه محور و تحلیل گر هستند که به جای فکر کردن به آینده دور روی زمان حال متمرکز هستند . آن‌ها یادگیری در مورد واقعیت‌های دقیق را به ایده‌های نظری ترجیح می‌دهند . آن‌ها وقت زیادی را صرف برنامه ریزی و سازماندهی نمی‌کنند. در عوض گزینه‌های مختلفی را پیش رویشان قرار می‌دهند .

شعار آنها این است نگران نباشید فقط شاد باشید آنها از زیبایی شناسی بهره می برند و از این که دیگران هنر آنها را تماشا کنند لذت می برند . این تیپ به مسافرت علاقه زیادی دارند .

این افراد در حین حل مسأله به غرایزشان اعتماد می‌کنند و برای رسیدن به راه حل، به توانمندیهایشان اعتماد دارند . آنها برونگراهایی هستند که از وقت گذرانی با دیگران لذت می‌برند و مهارتهای بین فردی عالی دارند. آن‌ها به خوبی احساسات دیگران را درک می‌کنند و به طور کارآمد به عواطف آنها پاسخ می‌دهند .

پس این تیپ شخصیتی است که مورد توجه دیگران هستند و دیگران از این که با این افراد وقت بگذرانند خوشحال هستند چون احساس می کنند اوقات خوشی برای آنها رقم خورده است .از افراد معروف این این می توان به پیکاسو اشاره کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *