مشاوره در کانادا

خدمات روانشناسی در ونکور

خدمات روانشناسی در ونکور
خدمات روانشناسی در ونکور

دکترمحمدخرسندی

خدمات روانشناسی در ونکور دارای اهمیت است، وقتی برای دست یافتن به آرزوها به سرزمینی غریب و ناآشنا مهاجرت می کنید بیش از هر چیزی احساس تنهایی و بیگانگی می کنید،مسیر سخت و دشواری پیش رو داری اما خبر خوب این است با مهاجرت به سرزمین ناآشنا وارد سفر قهرمانی شده اید.من در این سفر کنار شما هستم تا بر سختیها پیروز شوید و به گنجهای خود دست یابید.

شما در این مسیر با شناخت کهن الگوهای خود راهی برای کمک به رمز گشایی درونی خود درمقابله با چالشهای زندگی پیدا می کنید.شما به عنوان قهرمان زندگی خود باید تلاش کنید تا جنبه های هر کهن الگوها را فعات کنید که برای ایجاد یک رویکرد متعادل به زندگی مورد نیاز است.

مطالعات نشان می دهد با استفاده از کهن الگوها می توانید برای رشد و تحول روان استفاده کنید.شما در سرزمین ناشناخته ها نیاز دارید کهن الگوهای اصلی خود را پیدا کنید تا به تعادل دست پیدا کنید.

من در ونکور دوره های انلاین شخصیت شناسی دارم تا به شما کمک کنم در سرزمین ناآشنا بر مشکلات راحتر فایق آیید.

قهرمان در سفر قهرمانی باید تلاش کند تا جنبه های هر کهن الگو را فعال کند زیرا برای ایجاد رویکرد متعالی زندگی مورد نیاز است.کهن الگوهای شما می توانند مهم ترین نیازها و خواسته های زندگی تان را نشان دهند.

کهن الگوها راهنمایان خوبی برای درون هستند،کهن الگوها بالاترین توان بالقوه شماست که شما با شناخت آن به بالفعل تبدیل شود.پس ما در سفر توسط کهن الگوها راهنمایی می شویم.

کارول پیرسون در بیداری قهرمان درون  معتقد است راهنمایان درونی،کهن الگوهایی هستند که از روز اول همراه ما بوده اند،بازتاب آن ها را بارها و بارها،در هنر،ادبیات،اسطوره و دین می بینیم و از آنجا می دانیم آرمانی هستند که همه جا،در هر زمانی و مکانی یافت می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *