درون گرا- حسی - احساسی- داوری کننده

درون گرای حسی احساسی داوری کننده

درون گرای حسی احساسی داوری کننده
درون گرای حسی احساسی داوری کننده

درون گرای حسی احساسی داوری کننده فردی مهربان خون گرم و آرام هستند. آنها افرادی دقیق، متعهد، مسؤول و هوشیارند و از این که مورد نیاز باشند، لذت می برند.

این افراد با پشتکار، نظامند و محافظه کار هستند. در عمل به تعهدات خود متعهد و ثابت قدم اند. آنها به جزئیات توجه خاصی دارند، جزئیات امور را به خاطر می سپارند و با شکیبایی وظایف خود را انجام می دهند.

این افراد قابل اطمینان و نظامند و واقع بین می باشند و می توان به آنها یاری رسان و با ثبات قدم نام برد. از آنجایی که اخلاق کاری بالایی دارند، مسؤولیت امور را می پذیرند، این افراد جدی، سختکوش، آرام، صمیمی، با ادب و حمایتگر هستند و از دوستان و همکاران خود حمایت می کنند.

افرادی قاطع،مطمین و عمل گرا هستند. این اشخاص معمولاً احساسات شخصی خود را نشان نمی دهند، اما در برخورد با موقعیتها و شرایط، در صورت لزوم واکنشهای تند و صریحی دارند.

این افراد جدی و مسولیت پذیر و با وجدان هستند، آنها خدمت گرا بوده و دوست دارند که خدمت کنند و متعهدند که قول و قرارها و مسؤولیتهای خود را به جای آورند.

این تیپ برای ساختار سازمانی، سلسه مراتب و امنیت ارزش زیادی قابل می باشند و با

  • اخلاق کاری قوی
  • توانایی حفظ سنتهای سازمانی
  • مهارتهای سازمانی قوی از توانایی بالا این افراد به حساب می آیند. اما آنها به طور کامل در لحظه اکنون زندگی می کنند، نمی توانند مسائل را به طور فراگیر ببینند و نتایج احتمالی حوادث را پیش بینی کنند، بخصوص اگر این حوادث برای آنها ناآشنا باشد. آنها برای این که بتوانند از لحظه حاضر فراتر روند، به کمک احتیاج دارند.
  • این افراد در جهان خارج به شدت موثر و کارامد هستند انها خیلی جدی و مسولیت پذیر و سخت کوش هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *