درون گرا- حسی - احساسی- داوری کننده

درون گرای حسی احساسی داوری کننده

درون گرای حسی احساسی داوری کننده
درون گرای حسی احساسی داوری کننده

درون گرای حسی احساسی داوری کننده فردی است که معاقد است انجتم وظیفه ، افتخار من است . آنها قابل اعتماد و همدل و با ملاحظه  هستند . غنی سازی جوامع و ارائه امنیت و کمک عملی از بزرگترین نقاط قوت و علایق آنهاست.

این افراد اشخاصی وفادار، قابل اتکا، پایبند و مهربان هستند و به احساسات دیگران بها می دهند. آنها افرادی دقیق، متعهد، مسؤول و هوشیارند و از این که مورد نیاز باشند، لذت می برند. در عمل به تعهدات خود متعهد و ثابت قدم اند.

آنها برای سنتها و ارزشها احترام قایل هستند و آن را رعایت می کنند و از آنجایی که اخلاق کاری بالایی دارند، مسؤولیت امور را می پذیرند، بخصوص اگر احساس کنند که دست به کار شدن آنها در تصمیم گیری قضاوت های عملی می کند و به سبب عقل سلیم و دیدگاههای عالی خود اسباب ثبات و آرامش می شوند. آنها برای ایجاد یک محیط مرتب و منظم و هماهنگ در خانه و محل کار تلاش می کنند.

آنها توانایی قوی در به خاطر سپردن حقایق و جزئیات دارند و از این توانایی همراه با تجربه شخصی خود برای بهبود شرایط فعلی یا حل مشکلات استفاده می کنند.

آنها ماهیت همدلانه خود را با دیدگاهی منطقی و صاف به زندگی متعادل می کنند. آنها معتقد به رویارویی با واقعیت ها و واقع بین بودن در برداشت های خود هستند و به همین دلیل بسیار عملی هستند. آنها معمولاً با جزئیات بسیار هماهنگ هستند و از این آگاهی برای ایجاد محیط هایی استفاده می کنند که برای سایر افراد خوشایند باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *