درون گرا- حسی - احساسی- ملاحظه کننده

درون گرای حسی احساسی ملاحظه کننده

درون گرای حسی احساسی ملاحظه کننده

درون گرای حسی احساسی ملاحظه کننده فردی خونگرم با محبت، دلسوز و مهربان است. او تیز بین، واقع بین و صبور در مقابل جزییات است. او فردی آرمان گرا و انطباق پذیر است.

این افراد راحت و دوست داشتنی هستند. آنها معتقدند که زندگی کن، بگذار که دیگران هم زندگی کنند. روی وفاداری آنها می شود حساب کرد . علاقه زیادی به تجربیات عملی در زندگی خود دارند.

تیپ درون گرای حسی احساسی ملاحظه کننده در انجام امور بسیار با انگیزه و پرشور عمل می کنند. آنها شور و اشتیاق خود را اغلب از طریق کارشان نشان می دهند و کمتر در این خصوص حرف می زنند.

این افراد ماجراجو و دنبال تجارب عملی در زندگی خود هستند، همچنین آنها محتاط، محافظه کار، متواضع و فروتن بوده و گرم و پر اشتیاق هستند، اما این رویه از زندگی شان را بروز نمی دهند، مگر آنکه با کسانی باشند که آنها را به خوبی بشناسند و به آنها اعتماد و اطمینان کنند.

می توان گفت این تیپ افرادی کم حرف هستند، ولی معمولا میان دوستان و آشنایان خود از این حالت بیرون می آیند و سعی می کنند در جمع قرار بگیرند و به قولی خودی نشان بدهند.

اما این پیپ شخصیتی در لحظه اکنون زندگی می کنند و زندگی را به صورت ساده دوست دارند. چون این اشخاص به طور کامل در حال زندگی می کنند، بیش از حدی که ضرورت دارد برنامه ریزی نمی کنند برای همین مهم ترین نقطه ضعف آنها محسوب می شود.

آنها نسبت به کارشان علاقه عمیق و زیادی دارند و برنامه ریزان کوتاه مدت خوبی هستند و در انجام کارها از آرامش برخوردار می باشند، زیرا به طور کامل در اینجا و اکنون زندگی می کنند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *