مشاوره در کانادا

روانشناسی در ونکور کانادا

کهن الگوها فرصتی برای رشد
روانشناسی در ونکور کانادا

دکترمحمدخرسندی روانشناس و روان تحلیل گر،سالهاست که به عنوان روانشناس یونگی فعالیت می کند.وی با شناسایی کهن الگوهای اصلی افراد آنها در به تعادل رساندن این کهن الگوها کمک می کنند.

کهن الگوها،ساختاری را فراهم می کند که رشد فوری فردی را فراهم می کند.شناخت کهن الگوها باعث می شود فرد از زندگی تحت فشار خود رهایی پیدا کند.شناسایی کهن الگوها در مواقع استرس زا مهم است،آگاهی از این کهن الگوها می توانند راهنماییان مناسبی در زندگی افراد باشد.

محمدخرسندی حدود یک دهه است که بر روی کهن الگوها و روانشناسی یونگ مطالعه و فعالیت می کند.

درک کهن الگوها

درک کهن الگوها می تواند به شما کمک کند با زندگی تان صلح کنید.آنها به شما این آزادی را می دهد که زندگی که می خواهید انتخاب کنید.

روانشناسی در ونکور کانادا با محمدخرسندی فرصتی است تا بتوانید کهن الگوهای درونی خود را بشناسید و با کارگیری صحیح آن به رضایت درونی دست پیدا کنید.

تصمیم با شماست که بخواهید در وضعیت فعلی خود بمانید و نارضایتی درونی را تحمل کنید یا تلاش کنید آن را تغییر دهید.تشخیص کهن الگوها می تواند به شما کمک کند،توازن و رضایت مندی را بدست آورید.

وقتی احساس خوبی ندارید،یا خود را فردی موفق نمی دانید بدین معناست که کهن الگوهای که از آن استفاده نمی کنید با کهن الگوهای درونی شما هماهنگ نیست.

پس زمانی که رفتار بیرونی شما با کهن الگوهای فعال درون تان هماهنگ باشد احساس رضایت و خوشحالی خواهید کرد.همچنین شناخت کهن اتگوها می تواند به شما کمک می کند دیگران را بهتر درک کنید.

وقتی رشد کهن الگویی شما بهم می ریزد در زندگی خود گیر کرده اید.پس کهن الگوهای خود را شناسایی کنید،شما می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت، آزمون زنان و مردان را انجام بدهید تا وضعیت خود را ارزیابی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *