روابط زوج

زوج درمانی

زوج درمانی

زوج درمانی زمانی است که شما و شریک زندگیتان با هم مشاجره کرده اید و احساس می کنید به حمایت نیاز دارید، مشاوره زناشویی می تواند کمک کند.

شما در کنار یک روانشناس خبره تنها نیستی. تمرین‌های مشاوره زوجین با یک درمانگر آموزش دیده به شما کمک کند تا روش‌های ارتباط موثر را برای تقویت رابطه خود بیاموزید.

یا با بررسی فرافکنی های شما روی همسرتان به ریشه مشکلات پرداخته می شود. بسیاری از زوج ها با هم بحث می کنند. که سایه های آنها بالا می زند.

با این حال، اگر مشاجرات شما با دعوا، رنجش، یا مکانیسم‌های مقابله ناسالم خاتمه یابد، ممکن است به دنبال حمایت باشید. به خصوص زنان به حمایت نیاز دارند.

کار با یک زوج درمانگر باتجربه ممکن است به شما و همسرتان کمک کند تا این الگوها را ارزیابی کنید و راهبردهای مبتنی بر شواهد را برای تقویت رابطه خود بیاموزید.

زوج درمانی رویکردی بدون قضاوت دارد و به پذیرش شما و همسرتان کمک می‌کند. محمد خرسندی روانشناس بالینی با نگاه بدون قضاوت شما را همینطوری که هستید می پذیرد.

زوج‌های تحت درمان ممکن است در هنگام بروز اختلافات، روی ارتباط بهتر تمرکز کنند. در درمان، ممکن است یاد بگیرید که به طور فعال با شنیدن صحبت های همسرتان و دادن فضایی به او برای بیان نظر خود گوش کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *