مشاوره در کانادا

مشاوره آنلاین در ونکور

مشاوره آنلاین در ونکور

 

مشاوره آنلاین در ونکور توسط محمد خرسندی روانشناس ارایه می شود،

شما می توانید در زمینه های مشاوره فردی، زوج درمانی، طلاق عاطفی، مشاوره بین فردی و مشاوره پیش از ازدواج مشاوره بگیرید.

خرسندی با رویکرد روان تحلیلی یونگ فعالیت می کند او همچنین بر روی عقده های روانی و متخصص سفر قهرمانی در ونکور است.

این روانشناس دوره های شخصیت شناسی را در ونکور کانادا با روش یونگ برگزار می کند.

این روانکاو با تجربه در حال حاضر دوره شخصیت شناسی به روش کهن الگوهای یونگ را بصورت انلاین از طریق تیم لینک برای مخاطبان خود برگزار می کند، که با استقبال گسترده مواجه شده است.

خرسندی برای اولین موفق به استخراج 28 عقده شده است، این عقده ها شامل کمال گرایی، نمایشی، جنگجوی منفی،یتیم، توقع طلبی، مادر عاریتی، پدر سلطه گر و….است.

وی به درمان عقده های روانی مراجعین هم بصورت آنلاین و هم بصورت حضوری می پردازد. وی برای تشخیص عقده های روانی یک آزمون علمی طراحی کرده است.

آنلاین شوید

سفر قهرمانی زن از جمله سفرهای قهرمانی است که با 15 کهن الگو به مشکلات زنان و راه های برون رفت از آن می پردازد. سفر زن توسط وی برای اولین بار در جهان تدوین شده است.

شما در کانادا می توانید از طریق ایمو با او تماس برقرار کنید و از خدمات مشاوره ای در ونکور بهره مند شوید. او عضو انجمن روانشناسی اتحادیه اروپا است.

مراجعه آنلاین با روانشناسی که هم به مشکلات مهاجرت و هم با فرهنگ ایرانی آشناست به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای خود در زندگی بگیرید.

آنچه روان شما را ناراضی می کند، مشکل نیست بلکه موضوعی است که حتم داشته باشید راه حلی دارد. مسایل خود را رها نکنید. با مشاوره درست به سمت حال خوب بروید.

کانادا کشوری است که بیشترین مهاجر را از ایران در چند سال گذشته به خود جذب کرده و جذب می کند، سرزمین نو را با روان جدید و با سفر قهرمانی به سرزمین ایده الها تبدیل کنید.

مطالب مرتبط

2 نظر در “مشاوره آنلاین در ونکور

  1. ژیلا گفت:

    سلام وقتتون بخیر. من نیاز به روانشناسی آنلاین در کانادا دارم. کسی می تونه به من تو پیدا کردن یک مشاور فارسی زبان در اینجا کمک کنه؟ ممنونم از وقتی که میزارید.

    1. admin گفت:

      سلام دکتر خرسندی هستم 09129375785 .ایمو واتساپ گوگل میت و..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *