مشاوره در کانادا

مشاوره فردی در ونکور

مشاوره فردی در ونکور

مشاوره فردی در ونکور توسط محمد خرسندی روانشناس به ایرانیان به صورت آنلاین ارایه می شود. محمد خرسندی عضو انجمن یونگ ونکور و مدرس کارگاه های شخصیت شناسی در این شهر است.

ونکوور یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای کانادا به شمار می‌آید. زندگی در این شهر بزرگ و مدرن علاوه بر جذابیت‌ها و مزایای بسیاری که دارد،

ممکن است مشکلات روحی را نیز به وجود آورد. از همین رو دریافت خدمات روانشناسی مهم است.

اما دریافت خدمات روانشناسی از یک هم زبان و فردی که با فرهنگ جامعه ایرانی آشناست دارای اهمیت است

اما از سوی دیگر محمد خرسندی به عنوان روانشناسی که مدتهاست با ایرانیان مقیم کانادا مشاوره روانشناسی ارایه می دهد.

این تجربه باعث شده تا او به خوبی از مشکلات ایرانیان در کانادا آگاهی داشته باشد، در صورتی که در کشور کانادا زندگی می کنید و نیازمند مراجعه به روانشناس هستید می توانید از تجارب ارزشمند محمد خرسندی بهره ببرید.

او به عنوان یک روانشناس موفقیت های زیادی در کمک به ایرانیان مقیم کانادا داشته است، با او می توانید از طریق ایمو و واتساپ ارتباط برقرار کنید. شماره تماس09129375785 می باشد.

بعضی از افراد ممکن است بعد از احساس افسردگی برای مدت طولانی یا بروز عصبانیت یا اضطراب در خود به روانشناسان خبره مراجعه کنند. محمد خرسندی روانشناس بالینی را می توانید در کنار خود داشته باشید.

این روانشناس ایرانی و ماهر در ونکوور کانادا می‌تواند به افراد کمک کنند تا با این شرایط سخت کنار بیایند و همچنین استرس را از خود دور کنند. محمد خرسندی روانشناس همچنین عضو انجمن روانشناسی آمریکا است.

قطعا مشاوره با روانشناس ایرانی در کانادا کمی دشوار است و بزرگترین مشکل سر راه شما پیدا کردن مشاوری هم زبان است که با روحیات ایرانی ها، آشنا باشد محمد خرسندی تمام این ویژگیها را دارا می باشد. محمد خرسندی روانشناس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *